Wspominamy tegoroczną studniówkę

Z dużym wzruszeniem wspominamy bal studniówkowy naszych licealistów z klasy 3B. Uroczystość, pomimo niesprzyjających warunków, udało się zorganizować. Uczniowie, pani Dyrektor, wychowawczyni Agnieszka Nowak oraz zaproszeni nauczyciele spotkali się w restauracji w Suchym Borze 15 stycznia 2022 roku. Impreza rozpoczęła się od eleganckiego, tradycyjnego poloneza. Dobrą atmosferę spotkania w kameralnym gronie budowały długie rozmowy, wspólne zabawy taneczne oraz przygotowane przez uczniów zadania specjalne dla nauczycieli, czyli łączenie zdjęć z dzieciństwa naszej młodzieży ze współczesnymi fotografiami oraz zapisanymi na kartkach interesującymi wspomnieniami i anegdotami z życia. Wyzwanie przysporzyło nieco trudności, ale stało się też okazją do snucia ciekawych opowieści o ostatnich trzech latach spędzonych w naszym liceum. Tegoroczni maturzyści, którzy
w wyjątkowych okolicznościach przygotowują się do egzaminu dojrzałości, podczas uroczystego spotkania potwierdzili, że nawiązali w szkole przyjacielskie relacje na wiele lat. Liczymy, że bal studniówkowy wyzwolił wśród uczniów radość i większy zapał do pracy oraz dodał sił wszystkim nauczycielom klasy 3B.

Za wspólną zabawę Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom serdecznie dziękujemy!