Międzypokoleniowe spotkanie pt. „Kocham Cię, Polsko”

Międzypokoleniowe spotkanie pt. „Kocham Cię, Polsko” zostało zorganizowane przez panią Anetę Skibę z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu. Młodzież z klas IVA i IIA przyszła z otwartością i chęcią poznania, seniorzy – z uśmiechem, doświadczeniem i potrzebą słuchania. Wszyscy wnieśli niesamowitą energię, która pomnożona wymianą w zabawie, śpiewie, tańcu i konkursowej rywalizacji, pozwoliła stworzyć radosną atmosferę warsztatów. Wszyscy sprawdzili się z poziomu wiedzy o Polsce, niepodległości i historii: seniorzy pomagali młodzieży i odwrotnie. Najważniejsze jednak wydarzyło się na końcu – wzajemny szacunek okazany w życzeniach i podziękowaniach. Niezależnie od wieku potrzebujemy rozmowy, uśmiechu oraz dobrej zabawy przy pysznej kawie i jeszcze smaczniejszych piernikach.