Zwolnieni z teorii. Zaproszenie do udziału w pojekcie

W środę (20 września) klasy 2. i 3. wzięły udział w spotkaniu z Oliwierem, młodym wrocławianinem zaangażowani w ogólnopolski projekt „Zwolnieni z teorii”. Gość zaprosił naszych uczniów do udziału w olimpiadzie i realizacji własnych projektów społecznych w niewielkich grupach, a przede wszystkim do zaangażowanie się w kreowanie rzeczywistości, w której żyjemy i zmienianie świata na lepsze. Warto zastanowić się, co możemy zrobić dla dobra najbliższego otoczenia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia platformy i skorzystania z profesjonalnych wskazówek. Nawet jeśli nie uda się wzbogacić CV o międzynarodowy certyfikat czy prestiżowy tytuł Złotego Wilka, można zdobyć wiele życiowych umiejętności – kreatywne rozwiązywanie problemów, efektywne zarządzanie czasem, samodzielność.

Więcej szczegółów na platformie: zwolnienizteorii.pl