Wyniku konkursów z okazji 1050. rocznicy chrztu Polski!

Mamy już wyniki konkursów organizowanych przez Szkoły Katolickie w Opolu z okazji 1050. rocznicy chrztu Polski!

Szkoła podstawowa:

I miejsce – Weronika Plewa, kl. VI, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16 i. Zofii Nałkowskiej w Opolu

II miejsce – Michał Marciniak, kl. VI, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu

III miejsce – Julia Kurenda, kl. V, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu

Gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne:

Niezmiernie miło nam poinformować o wynikach konkursu na prezentację multimedialną „CHRZEST  POLSKI  966 – 2016”. W założeniu praca miała zostać wykonana w dowolnym programie i odtwarzać w merytoryczny sposób wydarzenia początków państwa polskiego, oddawać klimat średniowiecznej Polski i być autorską wariacją na temat znaczenia faktu przyjęcia chrześcijaństwa dla młodych Polaków żyjących współcześnie.

Doceniając ogrom zaangażowania i pracy oraz twórcze, a jednocześnie rzetelne podejście do zadania, jury w składzie: pani dyrektor Maria Dragon, mgr Aneta Mościcka, mgr Magdalena Mościcka, dr Bartłomiej Janicki wyłoniło laureatów:

  1. Nagrodę – tablet – otrzymuje Agnieszka Lichtenberg-Kokoszka, uczennica ZPPKP w Opolu, autorka filmu w konwencji animacji poklatkowej,
  2. Nagroda – bon do Empiku o wartości 100 zł – trafi do grupy uczniów z SPdP SPSK z Częstochowy, twórców filmu pt. „Chrzest Polski”,
  3. Nagrodę za najlepszą prezentację w programie Microsoft Power Point – bon do Empiku o wartości 50 zł – uzyskał Dominik Mierczak z GS SPSK z Częstochowy.

Wszystkim uczestnikom rywalizacji gratulujemy pomysłów, inicjatywy i życzymy sukcesów w kolejnych projektach.

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się w piątek (22.04) podczas uroczystości obchodów 1050. rocznicy chrztu Polski w Opolskiej Katedrze, organizowanych przez Szkoły Katolickie w Opolu.

TEXT HERE (1)