Szkoła Podstawowa

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

W tym roku wróciliśmy z wakacji 4 września. Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od uroczystej mszy świętej, w czasie której ksiądz Łukasz przywitał zwłaszcza nowych uczniów liceum i technikum, a pani dyrektor przedstawiła wychowawców klas pierwszych – panie Darię Pernal i Małgorzatę Majchrzak-Blicharz. Oprawę mszy świętej przygotowali maturzyści. Było nam bardzo miło, że we wspólnej modlitwie uczestniczyli również absolwenci naszego liceum – takie powroty po latach szczególnie nas cieszą, pokazują, że lata spędzone w progach Szkół Katolickich coś znaczą, przywołują przyjemne wspomnienia z okresu edukacji. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wiary we własne możliwości, wytrwałości w dążeniu do celu oraz odwagi spełniania marzeń.