Serdecznie zapraszamy na II Rodzinny Piknik Charytatywny Szkół Katolickich

Już w najbliższą sobotę (16 września) serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i ich bliskich na Rodzinny Piknik Charytatywny Szkół Katolickich, który odbędzie się na terenie zielonym przy Kościele pw. Chrystusa Króla na Metalchemie. Rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 11.00, a zakończymy ok. godz. 15.00. W trakcie przewidujemy atrakcje dla dzieci i młodzieży, przygotowane przez nauczycieli we współpracy z rodzicami: gry i zabawy ruchowe, rozmaite konkurencje i zawody sportowe. W czasie pikniku odbędzie się również dobrowolna zbiórka pieniędzy na proporczyk dla naszych przedszkolaków. Warto zabrać koc do siedzenia na trawie i produkty na wspólny stół. Ciasta i napoje przynosimy przed mszą do salki katechetycznej. Pamiętajmy również o posprzątaniu śmieci!

Nadarza się niebywała okazja do ciekawych rozmów, aktywności fizycznej, przyjemnych chwil spędzonych w miłym towarzystwie, a przede wszystkim integracji całego środowiska szkoły. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!