Święto demokracji w naszej szkole

Z przyjemnością informujemy, że w ubiegłym tygodniu wybraliśmy nowy Samorząd Szkolny. Trzy grupy spotkały się podczas debaty, w czasie której społeczność szkolna mogła poznać pomysły i inicjatywy, z którymi startowali tegoroczni kandydaci. Był też czas na pytania od uczniów i nauczycieli. Ostatecznie zwyciężyli Cichociemni i  w związku z tym nową przewodniczącą została Sara Wąsek z klasy IIa, która ma już pewne doświadczenie w działalności na rzecz innych, ponieważ zasiada w Młodzieżowej Radzie Miasta Gogolin. Wspierać ją będą: Paulina Jakosz, Ania Buchta i Andrii Dronhal. Opiekunem SU został po rocznej przerwie ksiądz Łukasz Knieć. Życzymy twórczych pomysłów oraz wytrwałości w ich realizowaniu. Serdecznie dziękujemy ustepującemu Samorządowi: Idze, Kubie, Michałowi i Szymonowi oraz paniom Zofii Honisch i Annie Pytel za niezliczone inicjatywy, a zwłaszcza za stałe upiększanie sali rekreacyjnej i poprawę szkolnej infrastruktury.