Sukces Kacpra w konkursie „Logistyczne wyzwania przyszłości”!

Miło nam poinformować, że uczeń naszego technikum, Kacper Mazur został laureatem II miejsca w konkursie „Logistyczne wyzwania przyszłości”, organizowanym przez Wydział Ekonomiczny UO w ramach Opolskiego Festiwalu Nauki przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu filmiku lub napisaniu eseju na temat związany z logistycznymi wyzwaniami przyszłości. Przykładowe tematy brzmiały:
  • Alternatywne środki przemieszczania się lekiem na kongestie w miastach,
  • Wzrost cen paliwa a rezygnacja z transportu osobowego,
  • Sposoby rozwiązania problemu ostatniej mili, czyli w jaki sposób najlepiej dostarczać przesyłki konsumentom.
  • Wzrost popularności e-commerce i próby dostarczenia przesyłki w jak najkrótszym terminie.

Serdecznie gratulujemy!

https://we.uni.opole.pl/konkurs-logistyczne-wyzwania-przyszlosci/