Przegląd Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”

Serdecznie zapraszamy solistów/duety/zespoły – uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i średnich – do udziału w 6. edycji Przeglądu Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”.  Finał na żywo odbędzie się w budynku naszej szkoły przy ul. Plebiscytowej 5 w dniu 20.04.2023.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie karty zgłoszeniowej (załącznik nr 1)  oraz nagrania w terminie do 12 kwietnia 2023 roku. Można to zrobić on-line pod linkiem: https://forms.gle/tUZT12aRwYY2iF6V7  lub wysłać skan zgłoszenia i nagranie na adres mailowy: przegladpiosenki.opole@gmail.com. Format nagrania dowolny: mp3, mp4 lub link do filmu na youtube, do pliku w chmurze, itp.  Prosimy także o wypełnienie i odesłanie skanu zgody na wykorzystanie wizerunku oraz przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2).

Szczegóły w Regulaminie.

Regulamin_piosenki_religijnej_2023