Katalog biblioteki szkolnej dostępny online!

KATALOG BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Zapraszamy do korzystania ze szkolnej biblioteki w formie katalogu online. Można nie tylko zapoznać się z coraz bogatszym księgozbiorem, sprawdzić dostępność pozycji, ale też śledzić swoje konto i dokonać rezerwacji książki.

Księgozbiór biblioteczny jest nadal opracowywany, wiec pewnie nie wszystkie pozycje będą widoczne. Pojawienie się możliwości skorzystania z wyszukiwarki OPAC nie oznacza też, że rezygnujemy z tradycyjnego zamawiania. Wypożyczenia będą się odbywały w dwóch systemach: tradycyjnym i elektronicznym.

Aby zalogować się do konta czytelnika konieczny jest adres mailowy. Dzieciom z klas 1-8 SP został przypisany podany przez rodziców adres email – taki sam jak do e-dziennika. Logując się do biblioteki, proszę użyć hasła stosowanego w dzienniku elektronicznym. Starsi uczniowie posługują się własnym adresem e-mail. Hasło do biblioteki online należy dopiero ustawić. By to zrobić, w oknie logowania proszę wybrać zakładkę ‘przywróć dostęp’ i postępować zgodnie z otrzymanymi na maila instrukcjami.