Szkoła Podstawowa

Dni Logistyka na Politechnice Opolskiej

Dzis klasy 2 B i 4 C udały się na Dni Logistyka na Politechnikę Opolską 🎓👨‍🎓
Był to dzień pełen wrażeń  👨‍🏫. Po podziale na grupy uczniowie przeszli do zajęć tematycznych.
Warsztat 1: ,,Rekiny biznesu” 🦈💵 był rozgrywany w formie gry planszowej 🎲, która polegała na zdobywaniu punktów i przechodzeniu do kolejnych etapów na podstawie wiedzy na temat zakładania własnego przedsiębiorstwa. Pytania były zadawane w formie pytań oraz kalamburów, za które kolejno dało się zdobyć: pytanie – 1 pkt. kalambury – 2 pkt. Uczniowie przeszli przez cztery etapy i po niezwykle zaciętej walce wywalczyli pierwsze miejsce w ramach swojej grupy;)1️⃣
Warsztat 2: ,,Revas – prowadzenie firmy transportowej” 🚛🚚
Zabawa polegała na uczestniczeniu w symulacji firmy transportowej w programie ,,Revas”, w której uczniowie wcielili się w przedsiębiorców. Nasi podopieczni dokonali zakupów sprzętu transportowego, wyboru odpowiednich ofert oraz utrzymywali firmę transportowa tak, aby nie zbankrutowała, a generowała same zyski. Po sześciu rundach nasze drużyny miały kolejno pierwsze i drugie miejsce 🥇🥈
Gratulujemy, górą nasi👍😀
zdjęcie ze strony Organizatora