Kilka wspomnień ze szkolnej studniówki

Za sto dni matura

21 stycznia 2017 roku uczniowie klasy maturalnej oraz ich nauczyciele bawili się do rana na balu studniówkowym, zorganizowanym w tym roku w Villi Młynówka. Z okazji urodzin p. Agnieszki Nowak oraz w podziękowaniu za wieloletnie zaangażowanie w pracę z młodzieżą, dziewczęta zaprezentowały samodzielnie skomponowaną piosenkę, którą Sabina Mbayo zaśpiewała przy akompaniamencie Małgosi Kulczak i Pauliny Nocoń. Pan Dariusz Rosiak w pierwszej parze poprowadził widowiskowego poloneza. Rozbudowany układ choreograficzny zachwycił najbardziej wprawionych tancerzy. Młodzież bawiła się do rana. Był czas na wzruszające wspomnienia podczas quizu z życia klasy oraz integracyjne potyczki na parkiecie. Za dokumentację fotograficzną imprezy dziękujemy pani Agacie Świerc.