W oczekiwaniu na gości z Geel…

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że już wkrótce uda się w naszej szkole zorganizować wymianę międzynarodową. Odwiedzą nas goście z Geel w Belgii. Wspólnie będziemy odkrywać kulturalne ciekawostki naszego miasta. Odwiedzimy różne instytucje kultury – NCPP, Filharmonię Opolską, Muzeum Polskiej Piosenki. Wspólnie weźmiemy udział treningu karate i zajęciach z grafiki, a także w wycieczkach do Oświęcimia, Krakowa i Wrocławia. Podzielimy się swoimi pasjami, z dumą zaprezentujemy jak na co dzień wygląda nauka w naszej szkole, a przede wszystkim będziemy w praktyce trenować znajomość języka angielskiego i wymieniac się doświadczeniami. Belgowie zostaną u nas przez tydzień, a już 16 marca nasi uczniowie wyruszą w kierunku Antwerpii.

Tymczasem serdecznie zapraszamy na Dzień Belgijski, który odbędzie się już 26 lutego 2019 roku o godzinie 16.00 w Bibliotece Obcojęzycznej WBP w Opolu.