Targi edukacyjne za nami!

Zaprezentowaliśmy się całkiem nieźle. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem kandydatów do klasy pierwszej szkół średnich oraz ich rodziców i nauczycieli. Dziękujemy za zaangażowanie maturzystom – Małgosi, Kacprowi, Jędrzejowi i Erykowi oraz Julii i Wiktorii, uczennicom klasy II. Perspektywa uczniów, którzy na co dzień spędzają czas na szkolnych korytarzach, tutaj zdobywają wiedzę i umiejętności, przygotowują się do matury… niezdecydowanym na pewno pomoże w wyborze. Jesteśmy świetnie przygotowani na wyzwanie podwójnego naboru. Proponujemy cztery profile w ramach liceum i dwa kierunki kształcenia w technikum. Naszym największym atutem są mało liczne klasy i indywidualne, podmiotowe traktowane uczniów. Wrażenie robi też chyba przestronny, świeżo wyremontowany budynek i nowoczesne wyposażenie pracowni lekcyjnych.

Serdecznie zapraszamy, by przekonać się o tym osobiście już 21 marca w czasie dnia otwartych drzwi.