Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Julii Sowy

Julia Sowa, uczennica klasy III Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego SPSK otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysokie wyniki nauce w roku szkolnym 2018/2019. Jesteśmy przekonani, że w pełni zasłużyła na ten sukces: sumiennie wypełnia uczniowskie obowiązki, jest przewodniczącą klasy, a oprócz tego ma czas na wiele aktywności i realizację wielu pasji. Jej występy z gitarą możecie usłyszeć na niemal każdej szkolnej uroczystości, wygrywa w ogólnopolskich konkursach krasomówczych po śląsku. W wolnych chwilach jeździ na motocyklu, dba o sprawność fizyczną i zdrowie, uprawiając kąpiele w lodowatej wodzie, występuje w paradach ulicznych jako mażoretka. Jesteśmy dumni tym bardziej, że Julka została wyróżniona drugi rok z rzędu! Serdecznie gratulujemy!