Podsumowanie akcji „Przerwa na czytanie”

Szanowni Państwo,

z radością dzielimy się podziękowaniami i wyrazami uznania za zaangażowanie w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwach „Przerwa na czytanie”.  Skoro gitarzyści mają swój rekord, to czemu nie i my, czytelnicy! Po raz siódmy w Polsce i trzeci na świecie odbyło się wielkie święto czytelników i książek – „Przerwa na czytanie” – bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Do akcji oprócz naszego liceum zgłosiły się 2882 placówki,  prawie tysiąc więcej niż w zeszłym roku. Tegoroczna akcja odbyła się w 2667 instytucjach w Polsce i 22 innych państwach.

Oficjalnie ogłaszamy, że zeszłoroczny rekord został pobity o ponad 200 tysięcy osób! NOWY REKORD w liczbie osób czytających  na przerwie wynosi 578 TYSIĘCY 433 OSÓB!

Do zaczytania w przyszłym roku!