Nowy Samorząd wybrany!

Podczas niedawnego wyjazdu integracyjnego określiliśmy cele działalności Samorządu Uczniowskiego. Wyznaczyliśmy pewne kierunki, pomysły, oczekiwania. Do debaty programowej przystąpiły dwie koalicje: Superaśne Misiaczki (klasy 1.) oraz Klit (uczniowie liceum i technikum). Mogliśmy dowiedzieć się, jakie działania zostały zaplanowane na ten rok szkolny i w jaki sposób będą realizowane. Publiczność zadawała dociekliwe pytania. Była to znakomita okazja do treningu umiejętności retorycznych, formułowania argumentów i wniosków – serdecznie gratulujemy wszystkim odważnym, bo doskonale wypadli w roli mówców. W tajnym głosowaniu ostatecznie wybrano Klit – Michała Woźnicę, Szymona Nowaka, Wojtka Rudnika, Igę Żuchowską i Kubę Bieleckiego. Ustępujący  Samorząd Uczniowski podziękował wieloletniemu opiekunowi, ks. Łukaszowi Knieciowi. Współpracę z Samorządem rozpoczyna pani Zofia Honisch przy wsparciu pani Ani Pytel. Obu paniom życzymy otwartości na uczniowskie pomysły, wytrwałości i determinacji w pokonywaniu trudności i satysfakcji z podejmowania nowych inicjatyw. Do współpracy zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli, bo pamiętajmy, że wszyscy mamy wpływ na codzienny rozwój szkolnej społeczności.