Nowości w szkolnej bibliotece!

Wakacje trwają w najlepsze, więc warto wykorzystać wolne, letnie dni na relaks z książką. W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 księgozbiór biblioteki szkolnej wzbogacił się o przeszło 120 nowych pozycji. Są wśród nich przede wszystkim książki zaproponowane przez uczniów oraz rekomendowane przez nauczycieli i pracowników bibliotek jako szczególnie warte uwagi, atrakcyjne zwłaszcza dla młodzieży. Na półkach znajdziecie między innymi: książki z zakresu psychologii, wydawnictwa popularyzujące mitologię, historię i sztukę, niezmiennie wciągające kryminały Agathy Christie i współczesnych mistrzów gatunku, literaturę fantasy, reportaże dla fanów piłki nożnej i wiele, wiele innych. Najbliższy dyżur w bibliotece w piątek między 10.00 a 12.00 – zapraszamy! Zachęcamy również do skorzystania z katalogu online i uprzedniej rezerwacji.