Fotorelacja z Pikniku Rodzinnego

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w organizację Pikniku Rodzinnego, który w minioną sobotę odbył się na Metalchemie. Wiele osób poświęciło swój wolny czas i mnóstwo energii, by zadbać o najdrobniejsze szczegóły. Najpierw odbyła się msza święta, a potem – wspólne gry i zabawy. Z entuzjazmem upiekliśmy kiełbaski i rozkoszowaliśmy się rozmaitymi smakołykami. Poza rywalizacją sportową mogliśmy spróbować między innymi malowania twarzy i tworzenia koralikowych bransoletek. Przy okazji odbyła się również zbiórka charytatywna – dziękujemy za bardzo hojny dar serca. Szczególnie gorące podziękowania kierujemy pod adresem księdza Jarka, który udzielił serdecznej gościny uczestnikom zabawy. Warto było zaryzykować i mimo niesprzyjających prognoz pogody przybyć na to wielkie święto naszej stale powiększającej się społeczności!