Żegnamy tegorocznych maturzystów

„Wczoraj do nas nie należy. Jutro niepewne… Tylko dziś jest Twoje” (Jan Paweł II)

Zdecydowanie to smutny moment – przychodzi nam pożegnać kolejną klasę wspaniałych, młodych ludzi. Z drugiej strony – jesteśmy dumni z wielu sukcesów, jakie osiągnęli. Będziemy tęsknić za występami wokalnymi i instrumentalnymi, zwłaszcza w czasie rekolekcji i liturgii Mszy Świętej. Za wspólnymi wyjazdami na spływy kajakowe i szkolne wycieczki. Za uśmiechem, dowcipem, inspirującymi pomysłami.

W czwartek naszych maturzystów pożegnał ksiądz Łukasz, w piątek odbyła się część oficjalna w szkole. Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia klasy trzeciej z rąk pań Agnieszki Nowak i Marty Labus-Milićević, które miały przyjemność pełnić funkcję wychowawczyń w tej klasie. Odbyła się też część artystyczna, przygotowana przez uczniów klasy drugiej. Pozostaje nam życzyć starszym kolegom powodzenia na maturze i cudownych, najdłuższych w życiu wakacji.