Żegnamy tegorocznych maturzystów

Pożegnanie naszych tegorocznych absolwentów okazało się jak zwykle piękną, podniosłą i wzruszającą uroczystością. Rozpoczęliśmy od Mszy Świętej uświetnionej występem naszych przezdolnych trębaczy i anielskim śpiewem Ani. Młodzież przyniosła do ołtarza swoje marzenia, Pismo Święte i wzrastającą roślinkę – symbole tego, co właśnie się zaczyna i miejmy nadzieję, w przyszłości zaowocuje. Tablica z marzeniami i rozwijające się z roku na rok drzewko z pewnością nieraz przypomną nam o tym wyjątkowym roczniku, o zgranej wspólnocie i każdej współtworzącej ją indywidualności. To młodzi ludzie, którzy chętnie dzielili się z nami talentem artystycznym, angażowali na co dzień w budowanie zespołu, reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach. Dziękujemy młodszym kolegom, którzy przygotowali spektakularną galę wręczenia Oskarów, czerwony dywan i ścianę sławy. Dziękujemy maturzystom za miłe słowa i pomysłowe podsumowanie, które na długo pozostanie nam w pamięci. W części oficjalnej panie wychowawczynie – Aneta Mościcka i Lucyna Polzer-Mizio – pożegnały swoich uczniów z nieskrywanym wzruszeniem, dziękując za kilka lat wspólnych szkolnych doświadczeń oraz życząc wszelkiej pomyślności na egzaminie dojrzałości i na kolejnym etapie życia.