Zapraszamy do udziału w VI edycji Przeglądu Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”

Szkoły Katolickie SPSK w Opolu serdecznie zapraszają uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do udziału w tegorocznej VI edycji Przeglądu Piosenki Religijnej „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”. Zachęcamy do lektury regulaminu i zarejestrowania uczestnictwa poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie. Jeśli potrafisz śpiewać – ten konkurs przeznaczony jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy solistów i zespoły. Zgłoszenia z dołączonym nagraniem można nadsyłać do 13 kwietnia 2022 roku poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Skan formularza i nagranie można również przesłać na adres mailowy: przegladpiosenki.opole@gmail.com.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin_piosenki_religijnej_2022.docx