Wyjazd licealistów na spływ kajakowy

W pierwszych dniach września udało nam się skorzystać ze sprzyjającej aury i złapać ostatnie letnie promienie słońca. Wybraliśmy się na wycieczkę integracyjną do Kolonowic i wzięliśmy udział w spływie kajakowym na Małej Panwi. W tym roku zadanie było szczególnie wymagające – kilka razy trzeba było wysiąść z kajaków, by pokonać progi wodne i różne inne przeszkody po drodze. Siły zregenerowaliśmy przy ognisku w Czarnowąsach. Gościnni gospodarze poczęstowali nas swojską kiełbasą i świeżym pieczywem. Nawet najwięksi malkontenci wrócili do domu z wypiekami na policzkach i uśmiechem na twarzy, ponieważ bawiliśmy się wyśmienicie, a nowi uczniowie naszego liceum mogli się lepiej poznać i w pełni zintegrować z rówieśnikami. Dziękujemy kierownikowi wyprawy, ks. Łukaszowi Knieciowi, za poświęcony czas, pozytywną energię i zaraźliwy entuzjazm.