Wybraliśmy Samorząd Uczniowski

Nowy Samorząd Uczniowski wybrany! Tworzą go w tym roku uczniowie klasy 2 B: Ania Walkowicz – przewodnicząca, Tomasz Konon – wiceprzewodniczący, Ilona Kushiryk – sekretarz, Wiktoria Janczak – skarbnik oraz Justyna Snela, Wiktoria Biżek i Zofia Dziuba.  Uczniowie mają mnóstwo ciekawych pomysłów, a w chwilach zwątpienia i niemocy wspiera ich opiekun – ksiądz Łukasz Knieć. Uczniowie proponują m.in. wprowadzenie bluz szkolnych, utworzenie ściany pamiątkowej w sali rekreacyjnej, zmianę jedzenia w automacie na bardziej pożywne i zdrowe, przeprowadzenie akcji charytatywnych  i ekologicznych. Niestety wraz z wprowadzeniem nauczania zdalnego coraz bardziej brakuje im czasu. Młodzież się jednak nie poddaje – prowadzą profile w mediach społecznościowych, obsługują „skrzynkę pomysłów”, losują tzw. „szczęśliwy numerek” i dokładają starań, by każdy uczeń czuł się dobrze w naszej szkole.