Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą, w czasie której nasi najmłodsi uczniowie poświęcili swoje tornistry i przybory. Następnie udaliśmy się do pięknej auli, która po świeżo zakończonym remoncie stanie się miejscem spotkań naszej wspólnoty z dyrekcją i nauczycielami w czasie ważnych świąt i uroczystości. Nowi uczniowie – w tym roku dwie klasy pierwsze szkoły podstawowej, dwie klasy liceum i dwie klasy technikum – poznali swoich wychowawców. Wszyscy z niecierpliwością, pełni entuzjazmu oczekujemy tegorocznych wyzwań. Miejmy nadzieję, że osiągniemy wiele sukcesów i jak najwyższe wyniki w nauce, spotkamy inspirujących ludzi, odwiedzimy wspaniale miejsca. Poszerzymy horyzonty i pogłębimy wrażliwość na piękno otaczającego świata i drugiego człowieka.