Mamy swoich w „Ośmiu Wspaniałych”!

Wrażliwi ludzie z postawami prospołecznymi

We wtorek (24.05) w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego odbyła się Gala Wojewódzka XVII Opolskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, realizowanego przez Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty. Laureatką tegorocznego konkursu jest Magdalena Rosiak z klasy II A, której opiekunką była p. Anna Jaksik.

Tegoroczni laureaci przyjęli gratulacje, dyplomy i nagrody z rąk Zbigniewa Kubalańcy – Dyrektora Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego, nauczyciele – opiekunowie z rąk Artura Zapały – Opolskiego  Wicekuratora Oświaty. Uczestnikom  Konkursu podziękowania za udział wręczył Lesław Tomczak – Dyrektor Regionalnego  Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu. Laureatom  Konkursu  towarzyszyli nie tylko nauczyciele ale też rodzice.

Uczniowie z naszego gimnazjum m.in. uświetnili galę swoim występem wokalnym i kabaretowym. W scenkach kabaretowych występowali: Marlena Kandzia, Magdalena Rosiak, Żaneta Zagłoba, Karolina Pudełko, Natalia Gąsior, Emilia Kosno, Dominika Knosala i Adam Szymański. Utwory muzyczne wykonywali Magdalena Malik i Krzysztof Kołodziejczyk.

Więcej:
Gala Wojewódzka XVII OPOLSKIEJ EDYCJI SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW „OŚMIU WSPANIAŁYCH”

http://www.nto.pl/wiadomosci/opolskie/a/poznalismy-osmiu-wspanialych-2016-z-opolszczyzny,10030438/

Ośmiu Wspaniałych Ośmiu Wspaniałych Ośmiu Wspaniałych Ośmiu Wspaniałych Ośmiu Wspaniałych Ośmiu Wspaniałych