Sukces uczennicy klasy 3B gimnazjum na XXV Konkursie Recytatorskim Poezji Jenieckiej „Nie traćmy pamięci”

Ludwika Gołaszewska-Siwiak po raz kolejny doceniona w wojewódzkim konkursie recytatorskim

Tym razem Ludwika zajęła 2. miejsce w XXV edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej „Nie traćmy pamięci”, który odbył się 7 kwietnia w siedzibie Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach. W konkursie udział wzięło 63 uczniów z województwa opolskiego, w tym 23 uczniów gimnazjum.

Naszą szkołę reprezentował również Paweł Dudek, któremu jury pogratulowało mocnego, wyrazistego głosu. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem: Wojewody Opolskiego, Marszałka Województwa Opolskiego, Starosty Opolskiego, a także Opolskiego Kuratora Oświaty. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawowały: „Nowa Trybuna Opolska”, TVP Opole, Radio Opole oraz Radio DOXA.

Serdecznie gratulujemy!

http://www.cmjw.pl/aktualnosci/wyniki-xxv-edycji-konkursu-recytatorskiego-poezji-jenieckiej-nie-tracmy-pamieci,658.html