Studniówka 2024

Maturzyści w minioną sobotę na poważnie rozpoczęli odliczanie 100 dni do matury. Zanim jednak na dobre zagłębią się w repetytoria i arkusze maturalne, postanowili hucznie zaakcentować tę wyjątkową noc szalonej, beztroskiej zabawy. Na początek zebrani na balu goście wysłuchali części oficjalnej, w czasie której uczniowie z serca podziękowali pani dyrektor, gronu pedagogicznemu i rodzicom za wszelką życzliwość oraz wychowawczyniom, paniom Anecie Mościckiej i Lucynie Polzer-Mizio za nieustające wyrozumiałość i wsparcie na drodze ku dorosłości. Następnie młodzież z wdziękiem zatańczyła poloneza i macarenę. Na zabawie nie zabrakło energicznych tańców i pomysłowych sesji fotograficznych – zwłaszcza pamiątkowe fotografie z fotobudki na długo pozostaną miłym wspomnieniem. Młodzież zadbała też o część rozrywkową – odbył się test wiedzy o maturzystach, ich zainteresowaniach, ciekawych historiach z życia, oraz gra w konwencji Familiady, w czasie której należało odgadnąć, jak ankietowani uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące życia szkolnego. Maturzyści starali się również przypomnieć o swoich talentach – Natalia, Aagnieszka i Szymon zaszczycili zebranych pokazem umiejętności wokalnych. No cóż, pozostaje nam trzymać kciuki za przygotowania do matury i pełen sukces, będący zwieńczeniem miesięcy trudów i wyrzeczeń.