Promocja czytelnictwa. Prezentacja dla rodziców

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat wpływu czytelnictwa na rozwój dzieci i młodzieży oraz do wspierania działań szkoły zmierzających do upowszechniania czytelnictwa i promocji księgozbioru szkolnej biblioteki. Nasze liceum już po raz drugi przystąpiło do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W związku z tym zakupiono szereg nowości wydawniczych zaproponowanych przez młodzież. Na terenie szkoły podejmujemy wiele czytelniczych inicjatyw i bardzo zależy nam na tym, by młodzież chciała w nich uczestniczyć. Zapraszamy również Państwa do korzystania z elektronicznego katalogu MOL i rezerwowania książek online (ikonka w prawym górnym rogu strony, obok e-dziennika; logujemy się jak do e-dziennika).

Do zobaczenia w bibliotece!

Prezentacja-czytelnictwo