Pożegnanie maturzystów

W dniu 28 kwietnia pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej szkoły – klasy 4A i 4D. Po uroczystej Mszy Świętej spotkaliśmy się w auli na krótkiej części artystycznej, przygotowanej przez młodszych kolegów i koleżanki. Odbyliśmy krótką podróż sentymentalną, powspominaliśmy najpiękniejsze momenty z czterech lat edukacji w murach naszej szkoły. Maturzyści otrzymali pamiątkowe podarunki. Trudno było się rozstać ze świadomością, że kończy się tak ważny etap w życiu. Drodzy Maturzyści, jesteśmy przekonani, że rozpoczynacie niesamowitą przygodę jako przyszli studenci i ludzie dorośli. Życzymy powodzenia na maturze i wielu sukcesów. Pamiętajcie o naszej szkole, odwiedzajcie nas, dawajcie znać, co u Was. Zapewniamy, że wspólne chwile na Plebiscytowej 5 na długo pozostaną w naszej pamięci.