Pasjonaci dziennikarstwa w rozmowie z Kamilem Bednarkiem

Nie od dziś wiadomo, że zdobywanie wiedzy najlepiej wychodzi w praktyce. Dlatego nasze uczennice, które na co dzień uczą się dziennikarstwa na cotygodniowych warsztatach – Daniela Plizga, Małgosia Piersiak oraz ich młodsza koleżanka, Ewa Gnot – postanowiły wykorzystać okazję i przeprowadzić swój pierwszy w pełni profesjonalny i poważny wywiad z gwiazdą. Tak się składa, że 14 kwietnia na scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki gościł Kamil Bednarek, uznany artysta młodego pokolenia, zarażający pozytywną energią i miłością do muzyki. To samorodny talent, który dzięki występowi w komercyjnym telewizyjnym show stał się szerzej znany i udowodnił, że talent, osobowość, determinacja w realizowaniu marzeń, ale też ciężka praca i wytrwałość w dążeniu do celu to niezawodna recepta na sukces. Kamil przyjął nasze zaproszenie i okazał się niezwykle serdecznym i otwartym rozmówcą. Tuż przed koncertem zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Opowiedział m.in.o początkach swojej kariery, niezwykłej historii niektórych piosenek, o czerpaniu inspiracji z podróży i swoich pozamuzycznych pasjach. Do lektury całego wywiadu zaprosimy już niebawem.