Oszałamiający sukces naszych uczniów na VII Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „All you need is song” w Opolu

Ogromny sukces odnieśli uczniowie naszego gimnazjum na VII Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „All you need is song” organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Opolu. Tematem przewodnim konkursu była muzyka filmowa.

W kategorii solistów I miejsce zajęła Magdalena Malik z klasy IIIA gimnazjum, oczarowując jury swoim wykonaniem piosenki „Only hope”, pochodzącej z filmu „A walk to remember”.

W kategorii zespoły/duety bezapelacyjnie I miejsce zajął duet z klasy IIIA gimnazjum –  Żaneta Zagłoba i Patryk Kowal, którzy w brawurowy sposób wykonali piosenkę „Time of my life” z filmu „Dirty dancing”. Przygotowany utwór oraz pięknie wykonana choreografia zostały docenione nie tylko przez jury, ale także przez publiczność gromkimi brawami.

Uczniów do konkursu przygotowała wychowawczyni Dorota Wróbel – Garcarz, która jest bardzo dumna ze swoich uczniów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!