Noc w szkole i warsztaty integracyjne

Dzięki inicjatywie ustępującego Samorządu Uczniowskiego udało się zorganizować w szkole wspólne nocowanie. Uczniowie po wielu miesiącach izolacji i nauczania zdalnego mają nieustającą chęć, by zwyczajnie pobyć razem, porozmawiać i miło spędzić czas w swoim towarzystwie. O godzinie 20.00 stawiliśmy się w szkole uzbrojeni w śpiwory i rozmaite przysmaki. Na naszych twarzach malował się niegasnący entuzjazm i uśmiech od ucha do ucha, bo wiedzieliśmy, że będzie to noc pełna wrażeń. I nie myliliśmy się, bo wśród atrakcji znalazły się między innymi: turniej karaoke, uczniowska familiada, rozgrywki stolikowe, pokój zagadek, a nawet warsztaty naukowe – pokaz laserowy w wykonaniu nieocenionej dr Katarzyny Książek, dzięki której poszerzyliśmy swoją wiedzę z zakresu fizyki. Kolejny dzień okazał się równie intensywny i ekscytujący. Rano uczestniczyliśmy we Mszy Świętej. Następnie poćwiczyliśmy na świeżym powietrzu i podzieliliśmy się na trzy grupy warsztatowe. Warsztaty dotyczyły różnych tematów – trenowaliśmy twórcze myślenie, próbowaliśmy się lepiej poznać i rozmawialiśmy o pięknie. Poprowadziły je dla nas panie: Agnieszka Franczyk, Beata Jaworowska, Magdalena Mościcka i Maria Skiba. Serdecznie dziękujemy Samorządowi oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia.