Szkoła Podstawowa

Mikołajki i kiermasz świąteczny

Pani Ania Pytel i jej pomocnicy w akcji! Jesteśmy pełni podziwu, jak Pani Pytel potrafi zaangażować do działania tyle osób. Chyba podpatrzyliśmy jej patent: sama zakasuje rękawy i z energią, która szybko udziela się innym, po prostu wycina, klei, zdobi… Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania, przynieśli słodkości i ozdoby świąteczne, zadbali o stronę techniczną i rozrywkową nadszego kiermaszu. Jesteście NIESAMOWICI! Dzięki Waszemu zaangażowaniu w ten mroźny dzień można było się ogrzać przy ognisku, potańczyć i pośpiewać, a na najmłodszych czekały podarki od Mikołaja i jego świty.Stroiki, ozdoby i to, co jeszcze zostało, można kupić w holu szkoły. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na potrzeby naszych szkół i uczniów, więc bądźcie hojni!