Szkoła Podstawowa

Kryminalna zagadka z okazji Dnia Kobiet

Dziewczyny były niedawno świadkami niezwykle emocjonujących wydarzeń w auli szkoły! Męska część samorządu szkolnego postanowiła sprawdzić zdolności detektywistyczne swoich koleżanek, które zostały zaangażowane w przeprowadzenie śledztwa, zebranie dowodów, przesłuchanie świadków. Niemal każda dała z siebie naprawdę wszystko, by rozwikłać zagadkę Macieja z klasy 3A – występującego z sukcesem w roli szkolnego detektywa. Wspólna zabawa sprawiła, że na twarzach wielu dziewczyn pojawił się szeroki uśmiech. Najlepszym zmysłem detektywistycznym wykazały się Liza, Paulina, Emilka, Aleksandra, Nikola i Altynay. Świętowanie Dnia Kobiet można uznać za wyjątkowo udane, zatem gratulujemy Samorządowi Szkolnemu kolejnej, po Dniu Języków czy Dniu Nauczyciela, ciekawej inicjatywy!