Koncert muzyki poważnej w wykonaniu naszych uczniów

Nasi uczniowie, dla których Państwowa Szkoła Muzyczna od wielu lat stanowi drugi dom, w której na co dzień rozwijają swoje pasje i szlifują talenty, zorganizowali nie lada ucztę dla swoich kolegów i nauczycieli. Zostaliśmy zaszczyceni koncertem w ich wykonaniu i wysłuchaliśmy klasycznych kompozycji na skrzypce, altówkę, fortepian, wibrafon i trąbkę, na której fenomenalnie zagrał uczeń klasy drugiej liceum, Eryk Skrzypczak. Jemu oraz Karolinie Kałuży, Martynie Magosz, Małgosi Prochocie, Ani Forst, Marii Włodarczyk, Uli Chyrze, Zosi Dziembek, Łucji Ramolli oraz Marcie Walsik serdecznie dziękujemy. Graliście przepięknie, a my niechętnie, choć pełni dumy i podziwu dla Waszej codziennej ciężkiej pracy i determinacji, wróciliśmy do przyziemnej, szkolnej rzeczywistości.