Kiermasz bożonarodzeniowy i wizyta Mikołaja

Doroczną tradycją stał się w naszych szkołach kiermasz bożonarodzeniowy, w czasie którego uczniowie prezentują własnoręcznie wykonane prace: wypieki, kartki i ozdoby świąteczne. Jest to doskonała okazja do integracji w radosnej atmosferze. W tym roku kiermasz ponownie odbył się na świeżym powietrzu. Pogoda nas nie rozpieszczała, dlatego rozgrzewaliśmy się przy ognisku, popijając ciepłą herbatę. Okazuje się, że nawet w deszczu można zatańczyć belgijkę czy pośpiewać. Serdecznie gratulujemy p. Ani Pytel sprawnej organizacji, a przede wszystkim naszym wspaniałym uczniom – entuzjazmu, zaangażowania i udzielającej się innym radości z bycia razem. Docenił to z pewnością Mikołaj, który spotkał się z uczestnikami, rozdał słodkie upominki i … na przekór zimnu wiódł prym w pląsach pod chmurką.