Ferie zimowe i inne ważne terminy

Szanowni Państwo,

w związku z nieustającą pandemią w całym kraju nastąpiły zmiany w organizacji roku szkolnego. Zmieniły się ważne dla nauczycieli, uczniów i rodziców terminy.

Od 4 do 17 stycznia 2021 roku trwają ferie zimowe. Nie wiadomo, czy po ich zakończeniu wrócimy do szkoły w trybie stacjonarnym, czy będziemy kontynuować naukę zdalną. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy decyzji władz w tej sprawie.

Rada klasyfikacyjna po pierwszym półroczu odbędzie się 27 stycznia, natomiast 28 stycznia zapraszamy na zebranie rodziców. Odbędzie się ono w szkole w zalecanym reżimie sanitarnym. Szczegółowy harmonogram spotkania zostanie podany do wiadomości w późniejszym terminie.

Życzymy zdrowego i bezpiecznego wypoczynku. Ferie w tym roku są inne, spędzamy je w kwarantannie, bez możliwości zimowych wyjazdów i szaleństwa na stokach narciarskich. Zachęcamy do skorzystania z zasobów biblioteki szkolnej i relaksu z książką, długich rozmów w gronie najbliższych, emocjonujących wieczorów przy grach planszowych. Może nadarza się doskonała okazja, by uporządkować zdjęcia w rodzinnym albumie? Zadbajmy, by był to również czas odpoczynku od komputerów i technologii.