Dziękujemy za udział w Dniu Otwartych Drzwi

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Dnia Otwartych Drzwi, zarówno nauczycielom, jak i uczniom – za pięknie przygotowane gabinety lekcyjne, warsztaty i zajęcia, oprowadzanie po szkole naszych gości, rozmowy w kuluarach. Wiele się działo, ponieważ chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony i zachęcić ósmoklasistów, by w przyszłym roku szkolnym dołączyli do naszej społeczności. W szkole odbyły się warsztaty psychologiczno-pedagogiczne, pokazy fizyczne i chemiczne, trening bokserski. Można było spróbować swoich sił w otwartej debacie nt. pożytków i zagrożeń płynących z użytkowania Internetu, rozwiązać  lingwistyczne czy matematyczno-geograficzne zagadki, pobawić się z poezją (nie tylko Czesława Miłosza), pograć w planszówki, zjeść coś pysznego, a przede wszystkim – miło spędzić czas i poznać się bliżej. Uczniowie technikum otworzyli dla nas swoją fenomenalną pracownię komputerową i pokazali, jak na co dzień pracują. W sali rekreacyjnej, w naszej kawiarence można było porozmawiać o ofercie edukacyjnej szkoły i zadać pytania. Cieszymy się z każdego ucznia, który zdecydował się nas odwiedzić, jeszcze bardziej ucieszymy się we wrześniu, gdy zobaczymy się na szkolnych korytarzach przy Plebiscytowej 5.