„Check your English with Cambridge English” – konkurs z języka angielskiego dla licealistów

Weź udział w konkursie dla licealistów i zdobądź voucher na jeden z dwóch certyfikowanych egzaminów

Centrum Egzaminacyjne Cambridge English w Opolu organizuje konkurs, którego celem jest podnoszenie świadomości uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie treści i struktury zadań egzaminacyjnych z języka angielskiego oraz promocja międzynarodowych certyfikatów Cambridge English.

Zadaniem uczniów jest udział w eliminacjach szkolnych na jednym z dwóch poziomów: upper-intermediate (B2) lub advanced (C1). Nagrodą jest voucher na jeden z egzaminów: Cambridge English: First lub Cambridge English: Advanced.

Konkurs trwa od 1 września 2016 do 15 stycznia 2017. Zgłoszenia przyjmuje nauczycielka angielskiego p. Zofia Honisch.

Regulamin konkursu Check your English with Cambridge English

konkurs Check your English