Biblioteka szkolna wznawia działalność!

Szanowni Państwo!

W związku z częściowym przywróceniem zajęć w szkole wznawiamy pracę biblioteki szkolnej. Książki będzie można oddawać i wypożyczać we wtorki i środy w godzinach 12.30-14.30, oczywiście przy zachowaniu odpowiednich względów bezpieczeństwa:

  1. Z biblioteki korzystamy pojedynczo, zachowując co najmniej dwumetrowy odstęp od pracownika.
  2. Przychodzimy w maseczce i rękawiczkach. Istnieje możliwość skorzystania z płynu dezynfekującego.
  3. Książki do zwrotu pozostawiamy w specjalnym kartonie w sali 20, gdzie przejdą kilkudniową kwarantannę.
  4. Do biblioteki warto przyjść z konkretną listą książek, które chcemy wypożyczyć. Wolny dostęp do księgozbioru jest ograniczony. Rekomendacja bibliotekarza musi wystarczyć.
  5. Do dotychczasowego regulaminu podchodzimy elastycznie – termin zwrotu zostanie oznaczony dopiero po okresie kwarantanny. Czytelnik nie jest narażony na żadne konsekwencje z powodu przetrzymywania wypożyczonych pozycji.
  6. Zachęcamy do korzystania z katalogu online i kontaktu mailowego pod adresem: biblioteka pksp@gmail.com.